chaffers بیانیه میلیون هافینگتون دونالد ترامپ

chaffers: بیانیه میلیون هافینگتون دونالد ترامپ تغییرات آب و هوایی بین الملل هافینگتون پست بیانیه ترامپ

گت بلاگز بین‌الملل بیانیه ترامپ راجع به روز زمین شرم آور است / هافینگتون پست

بیانیه اخیر مدیر جمهور آمریکا در روز زمین که با رفتارهای وی در خصوص حفاظت از محیط زیست منافات دارد، با انتقادات بسیاری همراه بوده هست.

بیانیه ترامپ راجع به روز زمین شرم آور است / هافینگتون پست

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ هافینگتون پست در مقاله ای با عنوان «بیانیه ترامپ در روز زمین شرم آور است»، نوشت: مدیر جمهور دونالد ترامپ بیانیه ای به مناسبت روز زمین منتشر کرده که در آن بیانیه دم از حفظ محیط زیست می زند؛ این در حالی است که وی در ماه های نخست شروع به کار دولتش دقیقا بر خلاف آنچه در این بیانیه می گوید، عمل کرده است.

ترامپ روز شنبه در بیانیه ای گفت: کشور ما سرشار از منابع طبیعی فراوان و قشنگی الهام بخشی است. آمریکایی ها به درستی شکرگزار این موهبت های الهی هستند و وظیفه دارند تا از آنها جهت نسل های آینده حفاظت کنند.

در ادامه این بیانیه آمده است: دولت من به حفظ هوا و آب پاک، حفاظت از جنگل هایمان، رودخانه هایمان و فضاهای بازمان و حفاظت از گونه های در معرض خطر، متعهد است.

بیانیه ترامپ راجع به روز زمین شرم آور است / هافینگتون پست

هافینگتون پست نوشت: ترامپ که ادعا کرده هست، عنوان تغییرات آب و هوایی فریبی است که چینی ها اختراع کرده اند، چندین فرد شکاک به تغییرات آب و هوایی در کابینه خود منصوب کرده هست. اسکات پروئیت، مدیر آژانس حفاظت از محیط زیست یکی از این شکاکان است که زمانی که دادستان اوکلاهما بود، بیش از 10 بار از این آژانس شکایت کرده بود.

هافینگتون پست افزود: ریک پِری نیز که اکنون وزیر انرژی آمریکا هست، در سال 2012 گفته بود خواهان ابطال وزارتخانه ای است که ترامپ وی را در آن منصوب کند (پِری اکنون به خاطر حرفی که زده بود اظهار پشیمانی می کند).

هافینگتون پست نوشت: ترامپ در صد روز نخست ریاست جمهوری اش به سمت نابودی محیط زیست خیز برداشته است.

این شبکه خبری نوشت: ترامپ در روزهای نخست ریاست جمهوری اش قانونی را لغو کرد که از (عملیات استخراج معدن از) رودها حفاظت می کند.

بیانیه اخیر مدیر جمهور آمریکا در روز زمین که با رفتارهای وی در خصوص حفاظت از محیط زیست منافات دارد، با انتقادات بسیاری همراه بوده هست.

به گزارش هافینگتون پست، قانون دیگری که ترامپ تصمیم دارد آن را لغو کند، مربوط به آب پاک است که از دو میلیون مایل رود و بیست میلیون هکتار از زمین های مرطوب حفاظت می کند.

کارشناسان بر این باورند، ابطال قانون مذکور، آب آشامیدنی نزدیک به صد و بیست میلیون آمریکایی و گونه های متفاوت گیاهی و جانوری را در معرض خطر قرار می دهد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: بیانیه | میلیون | هافینگتون | دونالد ترامپ | تغییرات آب و هوایی | بین الملل | هافینگتون پست | بیانیه ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog