chaffers بیانیه میلیون هافینگتون دونالد ترامپ

chaffers: بیانیه میلیون هافینگتون دونالد ترامپ تغییرات آب و هوایی بین الملل هافینگتون پست بیانیه ترامپ

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تازه ترین آمار اکران سینمای کشور عزیزمان ایران ، نهنگ عنبر۲ می خواهد تاریخی شود

سینماها در فصل تابستان همچنان با رونق نسبی به کار خود ادامه می‌دهند و در این میان رکورد تازه‌ای به نام «نهنگ عنبر۲» ساخته سامان مقدم ثبت شد. .

تازه ترین آمار اکران سینمای کشور عزیزمان ایران ، نهنگ عنبر۲ می خواهد تاریخی شود

نهنگ عنبر۲ می خواهد تاریخی شود / تازه ترین آمار اکران سینمای ایران

عبارات مهم : ایران

سینماها در فصل تابستان همچنان با رونق نسبی به کار خود ادامه می دهند و در این میان رکورد تازه ای به نام «نهنگ عنبر۲» ساخته سامان مقدم ثبت شد. .

به گزارش خبرآنلاین٬ پخش فیلم های کمدی «اکسیدان» و «نهنگ عنبر۲» در کنار نخستین ساخته سینمایی مهران مدیری مردادماه ۱۳۹۶ را به زمانی به یادماندنی در سینمای کشور عزیزمان ایران بدل کرده است٬ فیلم ها با استقبال نسبی مخاطبان رو به رو هستند و در این میان رکورد پرفروش ترین تاریخ سینمای کشور عزیزمان ایران جهت دومین بار در سال ۱۳۹۶ جا به جا می شود تا این بار سامان مقدم با «نهنگ عنبر۲» صاحب این رکورد باشد.

تازه ترین آمار اکران سینمای کشور عزیزمان ایران ، نهنگ عنبر۲ می خواهد تاریخی شود

ساعت ۵ عصر

نخستین فیلم سینمایی مهران مدیری در ابتدای هفته سوم اکران موفق شد به فروش چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی دست پیدا کند و به این ترتیب در صدر جدول فروش هفتگی با فاصله کمی از «اکسیدان» قرار گرفت. در مسیر اکران «ساعت پنج عصر» سازندگان آن و عوامل تولید با حضور در شهرهای متفاوت و تماشای فیلم در کنار مردم زمینه رونق زیاد اکران را فراهم کردند.

مدیری بعد از سال ها ساخت سریال جهت تلویزیون شبکه نمایش خانگی سراغ ساخت فیلم سینمایی رفت و «ساعت پنج عصر» را برابر دوربین برد. او در این فیلم با نگاه خاص خود ماجرای یک روز از زندگی مهرداد پرهام را از ساعت هفت صبح تا پنج عصر روایت می کند. سیامک انصاری نقش مهم این فیلم را ایفا می کند و امیر جعفری و آزاده صمدی دیگر بازیگران آن هستند.

سینماها در فصل تابستان همچنان با رونق نسبی به کار خود ادامه می‌دهند و در این میان رکورد تازه‌ای به نام «نهنگ عنبر۲» ساخته سامان مقدم ثبت شد. .

اکسیدان

همچنان مخاطبان سینما ترجیح می دهند فصل تابستان را با تماشای فیلم های کمدی پشت سربگذارند. در همین مسیر است که فیلم هایی که چون «اکسیدان» به کارگردانی حامد محمدی در جریان اکران با اقبال تماشاگران روبه رو می شود. این فیلم به مجموع فروش شش میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان دست یافته است.

تهیه کننده «اکسیدان» منوچهر محمدی هست. ماجرای اکران این فیلم محمدی همچون اغلب ساخته های این کارگردان چندان راحت نبوده و با بعضی انتقادها و حواشی رو به رو شده است هست. جمعی از نمایندگان مجلس در روزهای نخست پخش فیلم محمدی نامه ای امضا کردند و خواستار پاسخگویی مسئولان ارشاد و گاه پایین کشیدن فیلم از پرده شدند.

تازه ترین آمار اکران سینمای کشور عزیزمان ایران ، نهنگ عنبر۲ می خواهد تاریخی شود

در خلاصه داستان این فیلم آمده: « اصلان اگر می دانست گرفتن ویزا اینهمه دردسر دارد، اصلا عاشق نمی شد.»

جواد عزتی، امیر جعفری، شبنم مقدمی، شقایق دهقانی، رضا بهبودی، لیندا کیانی و علی استادی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

سینماها در فصل تابستان همچنان با رونق نسبی به کار خود ادامه می‌دهند و در این میان رکورد تازه‌ای به نام «نهنگ عنبر۲» ساخته سامان مقدم ثبت شد. .

نهنگ عنبر۲

سامان مقدم پیش از این با «نهنگ عنبر» توانسته بود رکوردهای فروش را جا به جا کند و همچنان این روند جهت این کارگردان با قسمت دوم «نهنگ عنبر» ادامه دارد. مقدم از کارگردانانی است که اغلب ساخته هایش با استقبال گسترده مخاطبان روبه رو می شود و حالا تازه ترین ساخته سینمایی او عنوان پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای کشور عزیزمان ایران را از آن خود کرده هست. این فیلم با فروش ۱۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی در حالی که در صدر جدول فروش فیلم های سینمایی قرار گرفته٬ فاصله چندانی هم با ثبت نخستین فروش ۲۰ میلیاردی در کشور عزیزمان ایران ندارد.

در بخش دوم این فیلم سینمایی باز هم ماجرای ارژنگ و رویا با بازی رضا عطاران و مهناز افشار ادامه دارد.

تازه ترین آمار اکران سینمای کشور عزیزمان ایران ، نهنگ عنبر۲ می خواهد تاریخی شود

رگ خواب

در کنار کمدی ها که مورد توجه مخاطبان قرار می گیرند٬ «رگ خواب» ساخته حمید نعمت الله هم توانسته فروش نسبتا قابل قبولی داشته باشد. این فیلم تاکنون به فروش سه میلیارد و ۶۶۰ میلیون تومانی رسیده است.

لیلا حاتمی جهت بازی در فیلم سینمایی «رگ خواب» توانست گروه تحریریه سایت بلورین عالی ترین بازیگر زن را از سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر دریافت کند. حاتمی در همکاری تازه خود با حمید نعمت الله نقش زنی را ایفا کرده که دوران مشکل از زندگی را پشت سرمی گذارد و ورود یک مرد جوان در این روزها ساخت٬ زندگی را جهت او دگرگون می کند. کوروش تهامی بازیگر نقش این مرد جوان است٬ نقشی که در کارنامه تهامی نیز متفاوت و تازه به نظر می رسد.

نعمت الله و حاتمی پیش از این در «بی پولی» با یکدیگر همکاری داشتند. «بی پولی» در حال حاضر پرمخاطب ترین فیلم کارنامه نعمت الله است و بعد از آن «رگ خواب» جای می گیرد.

زیر سقف دودی

پوران درخشنده همواره در فیلم هایش دغدغه های اجتماعی را مطرح کرده است و تازه ترین ساخته او «زیر سقف دودی» نیز از این مضمون بیگانه نیست.

فرهاد اصلانی، مریلا زارعی، بهنوش طباطبایی، هوشنگ توکلی، مریم بوبانی، هادی مرزبان، فریبا متخصص، شهرام حقیقت دوست، رسول نجفیان، نفیسه روشن، آزیتا حاجیان، حسام نواب صفوی و فرشید زارعی فرد بازیگران این فیلم هستند.

فیلم تازه درخشنده تاکنون توانسته به فروش دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی برسد.

پا تو کفش من نکن

فیلم سینمایی «پا تو کفش من نکن» ساخته کمدی حسین فرحبخش تاکنون توانسته۱۹۰ میلیون تومان بفروشد. این فیلم سینمایی داستان دو زوج را روایت میکند که جهت ثبت ازدواج به محضر می روند ولی شلوغی محضر عاملی می شود جهت رخداد اتفاقی غیرمنتظره و در نهایت گره خوردن زندگی این دو زوج به یکدیگر. رضا ناجی، سحرقریشی، بهنوش بختیاری، یوسف تیموری، علی صادقی، سیروس گرجستانی، صدیقه کیانفر از جمله بازیگران این فیلم هستند.

۲۱ روز بعد

فیلم سینمایی «۲۱ روز بعد» بعد از حضورهای موفقی که در جشنواره فیلم کودک و نوجوان و جشنواره فیلم فجر داشت به اکران عمومی رسید. این فیلم سینمایی که تاکنون به فروش۳۰ میلیون تومانی دست یافته٬ قصه ای مربوط به یک پسر نوجوان دارد. در خلاصه داستان فیلم آمده است: «همیشه همینجوریه! آخرین بار هوا ابر شد.

باد گرفت. درختا داشتن از جا کنده می شدن. اونقدر بارون شدید شد که سیل شهرو گرفته بود. پرنده ها دور و بر لونه هاشون جیغ می کشیدن. یکی از فرزند ها قسم می خورد خودش دیده خورشید یکی دوبار نورش کم و زیاد شده است …»

ساره بیات، حمیدرضا آذرنگ، امیرحسین صدیق، مهدی قربانی، جلال فاطمی، رضا استادی، سینا رازانی، حسین شریفی، مسعود چوبین و مهسا هاشمی از جمله بازیگران فیلم هستند.

گذر موقت

کمدی «گذر موقت» به کارگردانی افشین هاشمی ماجرای دو پیرمرد است که در شبی تصمیم مفرح می گیرند. اسماعیل محرابی، مسعود کرامتی، پانته آ بهرام، شقایق دهقان،شقایق فراهانی و شبنم فرشاد جو بازیگران مهم این فیلم هستند. فیلم هاشمی تاکنون ۲۳ میلیون تومان فروخته است.

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | سینمایی | بازیگران | اکران عمومی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog